Звіт за квітень 2023

Ми раді повідомити вам про успішну діяльність благодійного фонду "Реновейшен" протягом квітня 2023 року. Завдяки вашій підтримці та співпраці з нашими партнерами, ми змогли реалізувати кілька важливих проектів та організувати допомогу тим, хто цього потребує.

Гуманітарна та медична допомога

По-перше, фонд продовжує активно здійснювати гуманітарні відправки за допомогою служби доставки Нової Пошти. Зокрема, були відправлені бронежилети для військових та медичний вантаж для організації “АЗОВ”. Також була надана гуманітарна допомога різним медичним закладам: Центральній Районній Лікарні Охтирки, КНП Міській лікарні №3 Кривого Рогу, КНП “Добровеличківській лікарні” та КНП “Миколаївському обласному центру психічного здоров’я” Миколаївської обласної ради.

Отримання сертифікації міжнародної платформи CAF America

Дуже пишаємося своїм надважливим досягненням та свою репутацію – Наш благодійний фонд “Реновейшен” успішно пройшов незалежну перевірку та отримав сертифікацію міжнародної платформи CAF America. Це дає фонду право отримувати благодійні пожертви від донорів у Сполучених Штатах Америки, що відкриває нові можливості для залучення фінансової підтримки та розширення своєї діяльності.

Партнерська конференція з організацією "Direct Relief"

Команда фонду та Юлія Рибінська були присутні на партнерській конференції з американською некомерційною організацією “Direct Relief”. Ця співпраця триває вже майже рік і сприяє розвитку нових ініціатив та програм психічного здоров’я та психологічної реабілітації для дітей та дорослих.
Проєкт безкоштовної психологічної допомоги “КІМНАТА ПІДТРИМКИ” був презентований на конференції, що підкреслює зусилля фонду у поліпшенні якості життя та підтримки вразливих груп населення.

Висновки

Загалом, діяльність благодійного фонду “Реновейшен” у квітні 2023 року була успішною та продуктивною, забезпечуючи необхідну допомогу та сприяючи розвитку інноваційних ініціатив у сфері медицини та психологічної підтримки. Фонд продовжує свою місію забезпечення добробуту та підтримки громад, залучаючи нових партнерів та розширюючи свої можливості.

Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, яку ви надаєте нашому благодійному фонду. Ми продовжуємо працювати на благо громади, допомагати тим, хто цього потребує та сприяти позитивним змінам у нашому суспільстві.

З повагою,Команда благодійного фонду “Реновейшен”