Звіт за грудень 2022

Звітуємо про насичену діяльність БФ "Реновейшен" в передноворічний місяць.

Виставка дитячих малюнків у «Jugend Museum»

Була проведена виставка дитячих малюнків у «Jugend Museum» в рамках фестивалю «CrossCulture», який проходив у Берліні. Все пройшло просто чудово! На цьому заході були присутні навіть міські депутати, які підтримали наш проєкт. До речі, у відкритті фестивалю «Сross kultur» брала участь Юлія Рибінська, яка є директором з питань культури БФ «Реновейшен» та організатором цієї виставки.

Допомога дитячому дому та військовим

Інвалідні візки отримали підопічні дитячого будинку у місті Дніпрі. У цьому закладі знаходяться дітки з діагнозом ДЦП, тому надзвичайно важливо підтримувати дітей з особливостями розвитку у такі важкі часи для нас.
Завдяки швидкій доставці від “Нової Пошти”, передали партію бронежилетів Українським захисникам.

Онлайн-платформа "КІМНАТА ПІДТРИМКИ"

Активно набирає обертів онлайн-платформа “КІМНАТА ПІДТРИМКИ”, психологи проєкту надають безкоштовні психологічні консультації щодня!

Допомога від польского фонду «Fundacja Pomocy Ofiarom Kryzysów»

Завдяки співпраці з польским фондом «Fundacja Pomocy Ofiarom Kryzysów» Fundacja POK, нам було передано 2 кіоски – система аварійного водопостачання AquaBlock. Вони забезпечують доступ до чистої, безпечної питної води, саме зараз, це найбільше необхідно, особливо під час надзвичайних ситуацій і стихійних лих. Чугуївська громада стала першою, яка отримала Aquablock Emergency Water від благодійних фондів «КолоХати» та «Реновейшен», за підтримки іноземних партнерів.

Дякуємо «Fundacja POK» за підтримку!

Висловлюємо велику подяку «Fundacja POK» за підтримку та допомогу українському народу!

Гуманітарна допомога від партнерів "Direct Relief"

Наші постійні та надійні партнери “Direct Relief” знов передали нам гуманітарні вантажі медичного призначення! Наша команда займається подальшим розподілом допомоги серед медичних установ Харкова, Харківської області та Україні в цілому!

Постійна співпраця з БФ "КолоХати"

Наш фонд разом з фондом-партнером “Колохати”, організував відправки гуманітарної допомоги до:
– Черкаської обласної лікарні;
– Міської поліклініки №11;
– Мерефянської центральної районної лікарні;
– лікарні Київа та Київської області;
– Сєвєродонецька лікарня;
– Кіровоградського обласного фізіопульмонологічного центру;
– Лікарні міста Бахмач.

Нова програма "Гуманітарна Пошта України" від Нової Пошти

Питання доставки вантажів допомагає вирішувати “Нова Пошта” та їх програма “Гуманітарна Пошта України”, за що ми їм дуже вдячні! Ми раді бути частинкою великого проєкту від “Нової Пошти” та наближати нашу Перемогу!

Допомога разом з БФ "КолоХати" та БФ "Нове Місто"

За підтримки БФ “КолоХати”, організували передачу автомобіля марки Mercedes-Benz для 68го окремого стрілецького батальйону для виконання військовими бойових завдань!

Передали медичні препарати для благодійного фонду “Нове Місто”. Слід зазначити, що цей фонд допомагає ЗСУ та цивільним на деокупованих територіях Харківської області.

Ми були раді співпрацювати з “Нове Місто” та підтримати наших харківських колег! Дякуємо за продуктивну співпрацю!

Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, яку ви надаєте нашому благодійному фонду. Ми продовжуємо працювати на благо громади, допомагати тим, хто цього потребує та сприяти позитивним змінам у нашому суспільстві.

З повагою,Команда благодійного фонду “Реновейшен”