Звіт за лютий 2023

Ми раді повідомити вам про успішну діяльність благодійного фонду "Реновейшен" протягом лютого 2023 року. Завдяки вашій підтримці та співпраці з нашими партнерами, ми змогли реалізувати кілька важливих проектів та організувати допомогу тим, хто цього потребує.

Співпраця з Громадськими Організаціями та Благодійними Фондами

Передали гуманітарний вантаж для Громадської Організації “Команда Волчкова” для подальшого розподілу гуманітарної допомоги серед нужденних;
Благодійний фонд “Реновейшен” разом з БФ “КолоХати”, організували відправку великого гуманітарного вантажу, розміром в 5 палет, для БФ «Серце Української Нації». Вантаж медичного призначення для допомоги медичним закладам міста.
Співпраця нашого фонду з ГО “Набат Кривбас”: передали великий вантаж, який містив медикаменти, медичне приладдя та дитяче харчування!
БО “Щасливе дитинство”: передали більш ніж 600 упаковок дитячого харчування для подальшого перерозподілу серед потребуючих 😌

Відправки медикаментів, товарів медичного призначення, дитячого харчування та ін:

Відправили:
– гуманітарний вантаж для “КНП Рубіжанської центральної міської лікарні”;
– медичний вантаж до обласної лікарні міста Кропивницький та Міській лікарні №11 у місті Кривий Ріг;
– медикаменти для “АЗОВ”;
– медикаменти та памперси до Служби(управління) по справах дітей Запорізької міської ради;

Усі гуманітарні вантажі відправлені за програмою “Гуманітарна Пошта України” від Нової Пошти, партнерами якої ми є.

Виставки «Дитячі малюнки з Харкова» у Берліні

У 2022 році ми розповідали вам про 5 виставок «Дитячі малюнки з Харкова» у Берліні , які наш фонд організував спільно з БФ ”КолоХати”. Останній наш пост був 01.01.2023 присвячений тому, що відвідувачі останньої виставки (діти та дорослі) малювали велику листівку з побажаннями для українських діток!

Зустріч з очільницею БФ «КолоХати» Валентиною Бондар

Зовсім нещодавно, Юлiя Рибинська – директор з культури та комунікацій нашого фонду та ідейний натхненник у створенні виставкових заходів, особисто передала діткам листівку та зустрілась із очільницею БФ «КолоХати» Валентиною Бондар!

Виставка та захід під назвою "Pokój dla Ukrainy

26 лютого була розпочата виставка та публічний захід під назвою “Pokój dla Ukrainy. Pokój dla każdej rodziny” | “Мир Україні, мир кожній родині” у дуже історичному місці – музеї “Фабрика Оскара Шиндлера”. На зустрічі були представлені малюнки харківських діток, які на початку повномасштабного вторгнення ховались від бомбардувань у харківському метро. На цьому заході був представлений наш спільний з БФ “КолоХати” проєкт “Дитячі малюнки з метро”, також туди була запрошена наша чарівна Юлія Рибінська – директорка з культури та комунікацій нашого фонду. На заході вона мала за мету донести до європейської спільноти увесь біль та страждання українського народу та зокрема дітей. Також там був представлений фільм, присвячений дитячим малюнкам, режисером якого є відомий Bernd Krüger.

Гуманітарний вантаж від американської організації "Direct Relief"

Отримали черговий медичний гуманітарний вантаж від американської організації “Direct Relief” 😃
“Direct Relief” майже з самого початку діяльності нашого благодійного фонду залишається нашим головним, постійним та надійним партнером! Завдяки їм ми можемо відправляти гуманітарні вантажі лікарням Харкова та по всій Україні. Цінуємо та дуже дякуємо за допомогу Україні та за продуктивну співпрацю!

Спільна допомога разом з фондом-партнером "КолоХати"

Наш фонд, разом з фондом-партнером “КолоХати” передав медичну гуманітарну допомогу для лікарні міста Мерефа, а також до амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Пісочин, Харківської області. Ми вдячні усім нашим партнерам, які протягом вже довгого часу співпрацюють з нами!

Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, яку ви надаєте нашому благодійному фонду. Ми продовжуємо працювати на благо громади, допомагати тим, хто цього потребує та сприяти позитивним змінам у нашому суспільстві.

З повагою,Команда благодійного фонду “Реновейшен”