Звіт за січень 2023

Що ми вже встигли зробити протягом січня 2023 року. Завдяки вашій підтримці та зладженій роботі з нашими партнерами, ми змогли надати допомогу великій кількості людей.

На межі 2022 та 2023 року наш фонд разом з постійним партнером “КолоХати” прийняв вантаж від “Direct Relief” для подальшого розподілу серед медичних установ Харкова, Харківської області та Україні в цілому. Хочемо нагадати Вам, що Direct Relief – це гуманітарна організація, що діє в 50 штатах і понад 80 країнах, мета якої – покращити здоров’я та життя людей, які постраждали від бідності чи надзвичайних ситуацій – незалежно від політики, релігії чи платоспроможності.

Привітання з Новорічними святами

Благодійні фонди «КолоХати» та «Реновейшен» привітали харківських дітей з новорічними святами! Це саме ті діти, які є авторами малюнків у метро! Уявляєте?
Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення рф, найбезпечнішим місцем у нашому рідному Харкові було метро. Там перебувало багато сімей з дітьми, літніх людей, тварин. И ось саме там, під вибухи та повітряну тривогу, дітки малювали! Малювали, щоб відволікти свою увагу від того, що відбувається навколо. Маленькі автори малюнків отримали пакунки з подарунками та корисними фруктами!

Гуманітарна допомога

Завдяки продуктивній співпраці з Новою Поштою було відправлено гуманітарні вантажі різного призначення до:

– с. Підгірці – медикаменти та інвалідні візки для військових.
– П’ятихатки (2 відправки) – медикаменти та дитяче харчування для дітей переселенців, малозабезпечених та ін.
– Кропивницький – дитяче харчування для нужденних.
– Слов’янськ – бронежилети для військових.
– Запоріжжя – інвалідний візок для військових.
– Київ – бронежилет для військового.
– смт Покровське – продукти харчування та засоби особистої гігієни для захисників.
А також, наш фонд відправив автівку з гуманітарним вантажем до Бахмуту.

Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, яку ви надаєте нашому благодійному фонду. Ми продовжуємо працювати на благо громади, допомагати тим, хто цього потребує та сприяти позитивним змінам у нашому суспільстві.

З повагою,Команда благодійного фонду “Реновейшен”