Звіт за червень 2023

Досить продуктивний місяць щодо допомоги та забезпечення медичних закладів та установ по всій Україні.

Медична допомога

Наш фонд відправив медикаменти:
– до Центру медико-санітарної допомоги №2 Дарницького району міста Києва;
– до міста Тернополя;
Разом з ХАБ «НОВЕ-ЖИТТЯ» Тернопіль та ГО «Майбутнє України» у м. Рубіжне, надіслали гуманітарну та медичну допомогу потребуючим.

Співпраця з організацією "Direct Relief"

Благодійний фонд “Реновейшен” отримав значний вантаж від нашого партнера – некомерційної організації “Direct Relief”. Це ще один крок до покращення медичного забезпечення не лише нашої громади, але й усієї України.

Ми щиро дякуємо “Direct Relief” за продуктивну співпрацю та постійну підтримку. Ваша щедрість та відданість позитивно впливають на життя людей по всій країні, які потребують постійної підтримки та допомоги.

Катастрофа на Каховській гідроелектростанції

Сталася страшна трагедія – підрив Каховської гідроелектростанції, що призвело до серйозних наслідків, а головне великих втрат людських життів.
У таких надзвичайних ситуаціях безперервний доступ до безпечної питної води стає надзвичайно важливим для порятунку та підтримки постраждалих.

Наш благодійний фонд одразу відреагував на цю трагедію та прагне надати допомогу тим, хто її потребує. Враховуючи невідкладність ситуації, ми звернулися до нашого надійного партнера – компанії “Нова Пошта”, щоб швидко відправити необхідне обладнання та гуманітарну допомогу постраждалим.

Допомога лікарням

– Ужгородська ЦРЛ;
– КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 Дарницького району м. Києва”;
-до міст Ужгорода, Черкас та Новомиколаївки Запорізької області.

Медична гуманітарна допомога

Отримали черговий медичний гуманітарний вантаж від наших дорогих американських партнерів, організації “Direct Relief”. 🌍🤝 @directrelief

Цей вантаж є важливим кроком в нашій місії надання медичної допомоги та підтримки медичних установ по всій Україні. 🏥💙 Наш фонд активно працює на благо країни, забезпечуючи медичні установи необхідними ресурсами та лікарськими засобами.

Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, яку ви надаєте нашому благодійному фонду. Ми продовжуємо працювати на благо громади, допомагати тим, хто цього потребує та сприяти позитивним змінам у нашому суспільстві.

З повагою,Команда благодійного фонду “Реновейшен”