Звіт за травень 2023

Продовжуємо здійснювати доставку гуманітарних та медичних вантажів в різні куточки країни, в тому числі нашим захисникам.

Гуманітарна та медична допомога

Відправка медикаментів до міста Ужгород:
– до КНП “Центральної міська лікарня” Ужгородської міської ради;
– до Ужгородської міської дитячої лікарні;
– до Ужгородського пологового будинку.
Також, наш благодійний фонд відправив гуманітарний вантаж до центральної районної лікарні міста Рубіжне, до лікарні міста Васильків та Громадській Організації “Право за людей”.

Допомога військовим

Відправили гуманітарний вантаж до 58ї окремої мотопіхотної бригади, забезпечивши потреби військових.

Відкриття виставки «Дитячі малюнки з Харкова» у Польщі

Особливу радість для нас становить відкриття чергової виставки «Дитячі малюнки з Харкова» у місті Закопа́не, яке відбулося 1 травня 2023 року.
На виставці були представлені оригінали малюнків дітей, які пережили складні події під час вторгнення в Україну та перебували у метро до травня 2022 року. Директор по культурі та комунікації Юлія Рибінська разом з організаторами особисто відкрили виставку, створивши тим самим можливість дітям поділитись своїм талантом з міжнародною громадськістю.

Гуманітарна та медична допомога для міста Херсону

Місто Херсон страждає від ворожих обстрілів майже щодня. Лікарні міста постійно потребують медичного забезпечення та іншої допомоги.
Ми зібрали та відправили три палети медикаментів для підтримкиміських лікарських закладів, знаючи, що ситуація з їх забезпеченням досить критична.

Також, успішно здійснили відправку медичного та гуманітарного вантажу для 32ї ОМБР медичної роти та КНП “Охтирська центральна лікарня” за допомогою служби доставки – Нова Пошта.
Наш благодійний фонд неустанно працює, щоб забезпечити необхідні ресурси для медичних установ, робота яких зараз є надзвичайно важливою та складною.

Співпраця з волонтерським центром "Гостинна хата"

І на останок, ми хочемо повідомити вам про співпрацю нашого Благодійного Фонду “Реновейшен” з волонтерським центром “Гостинна хата”. Спільними зусиллями ми забезпечуємо допомогу людям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях та потребують підтримки.

Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, яку ви надаєте нашому благодійному фонду. Ми продовжуємо працювати на благо громади, допомагати тим, хто цього потребує та сприяти позитивним змінам у нашому суспільстві.

З повагою,Команда благодійного фонду “Реновейшен”