Звіт за жовтень 2022

Жовтень для нашого фонду видався дуже насиченим: була надана допомога великій кількості людей, організацій, установ, та військовим адміністраціям.

Медична допомога

Команда волонтерів БФ “Реновейшен” доставила допомогу до медичних установ Харківської та інших областей України, а саме:
– Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті №2
– Міська поліклініка №11
– Комітет медичної допомоги у Закарпатті
– Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І.Мещанінова».

Гумдопомога людям з інвалідністю

Були організовані відправки гуманітарних вантажів до:
– Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю “Українське товариство сліпих”
– Разом з БФ “КолоХати” наш фонд відправив інвалідні візки для БО “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД З БОГОМ ПРИ СЕРЦІ”

Гумдопомога санаторію "Березівські мінеральні води"

Благодійні фонди “Реновейшен” та “КолоХати” доставили гуманітарну допомогу у санаторій “Березівські мінеральні води”, який надав прихисток людям з тимчасово-окупованих територій.

Свята для дітей

БФ “Реновейшен” разом з фондом “Незламний Харків” та при підтримці Чугуївської Військової Адміністрації, взяли участь у проведенні дитячого свята у громаді Есхара.
Водночас, дитяче свято і роздача гумдопомоги були проведені у місті Чугуїв за підтримки фондів “Незламний Харків”, “Nova Ukraine”, “Реновейшен” та “КолоХати”.

Допомога військовим

Як і зазвичай, ми допомагаємо військовим!
БФ “Реновейшен” та БФ “КолоХати” передали до противотанкового взводу 92 бригади їжу швидкого приготування та набори сублімованої їжі. Відправили військове спорядження бійцям 503 Десантної штурмової роти.

Евакуація укрїінців до Румунії та психологічна реабілітація

Разом з фондом “КолоХати” та “Країна Майбутнього” продовжуємо евакуйовувати українців до Румунії, та надаємо можливість пройти
там психологічну реабілітацію. Також в Румунії була проведена акція “Стоп війні в Україні”.

Гуманітарна допомога

Був отриманий гуманітарний вантаж від Словацького фонду “Adra”, при підтримці посольства Словаччини в Україні та уповноваженого посла Марека Шафіна.
Також, ми отримали гуманітарний вантаж від української громади у Бельгії, цей вантаж наш фонд разом з БФ “КолоХати” перерозподіляє серед нужденних.

Виставка дитячих малюнків в Берліні

Українські благодійні фонди “Реновейшен” та “КолоХати”, при значній підтримці Івони Міцкевіч в співпраці з Юлією Рибінською, провели виставку дитячих малюнків у Берліні. Завдяки неймовірно важливій роботі Івони Міцкевіч, ми мали змогу донести європейській спільноті усі страждання українських дітей через війну. Виставка проходила під патронатом Die Stiftung Preußische Schlösser und Gärten Berlin-Brandenburg (SPSG) (“Фонду Пруських Палаців та Садів Берлін-Бранденбург”) у Берліні, палац Schloss Schönhausen.

Фотозвіт

Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, яку ви надаєте нашому благодійному фонду. Ми продовжуємо працювати на благо громади, допомагати тим, хто цього потребує та сприяти позитивним змінам у нашому суспільстві.

З повагою,Команда благодійного фонду “Реновейшен”