Звіт за вересень 2022

Завдяки вашій підтримці та роботі нашої команди продовжуємо здійснювати добрі справи. Вересень був досить активним, і ми маємо про що звітувати.

Гуманітарна допомога

Завдяки спільній роботі благодійних фондів “Реновейшен” та “КолоХати” був доставлений гуманітарний вантаж у санаторій “Березівські мінеральні води”.

Майстер-клас для дітей

Під час проходження психологічної реабілітації наших діток в Румунії, був проведений крутезний майстер-клас з виготовлення різноманітних фігур та картин з натуральних природних матеріалів.

Допомога харчовими наборами

Команда волонтерів БФ “Реновейшен” разом з фондом-партнером “КолоХати” доставила харчові набори у Новобаварський район міста Харків. Допомогу отримали більш ніж 60 дорослих та 20 дітей: літні люди, багатодітні сім’ї, особи з інвалідністю.

Пікнік для евакуйованих українців

Благодійні Фонди “Реновейшен”, “КолоХати”, “Країна Майбутнього” та румунський фонд “Ребенчук” організували пікнік для для евакуйованих українців.

Гуманітарна допомога в місто Чугуїв

Була доставлена гуманітарна допомога для мешканців міста Чугуїв. Чугуївська територіальна громада отримала великий намет, сублімовану та звичайну їжу, засоби гігієни, дитяче харчування, памперси та інше.

Ліки та медичне обладнання

Завдяки гуманітарного вантажу від американської організації “Direct Relief”, ми відправили ліки та медичне обладнання до установ Львова, Києва, Дніпра та Хуста.

Гумдопомога санаторію "Березівські мінеральні води"

БФ “Реновейшен” та БФ “КолоХати” передали гуманітарну допомогу до санаторію “Березівські мінеральні води”, зараз там мешкають переселенці з деокупованих територій, в тому числі люди, чиї домівки були зруйновані. Передали їжу, медикаменти, взуття.

Гумдопомога до "Міської клінічної лікарні № 14 ім. проф. Л.Л. Гіршмана"

БФ “Реновейшен” та БФ “КолоХати” доставили медичні препарати та обладнання до “Міської клінічної лікарні № 14 ім. проф. Л.Л. Гіршмана” Харківської міської ради.

Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, яку ви надаєте нашому благодійному фонду. Ми продовжуємо працювати на благо громади, допомагати тим, хто цього потребує та сприяти позитивним змінам у нашому суспільстві.

З повагою,Команда благодійного фонду “Реновейшен”