ЛІКИ, МЕДИЧНІ ЗАСОБИ ТА ОБЛАДНАННЯ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ

Мета цього проєкту – забезпечити українські лікарні, клініки, військові частини, громадські  установи та заклади, необхідними лікарськими препаратами, медичним та реабілітаційним обладнанням,  та іншими  засобами медичного призначення.

Наша Діяльність

Доставка медичних препаратів

Команда фонду ініціює та успішно реалізовує обширні програми, спрямовані на постачання найнеобхідніших медикаментів.  Ми забезпечуємо доставку ліків, які допомагають впоратись з багатьма захворюваннями,  включаючи серцево-судинні та онкологічні проблеми в різні куточки країни, що, в свою чергу, дозволяє людям вчасно отримувати  необхідне лікування.

Реабілітація та догляд

Наша робота включає постачання реабілітаційного  обладнання та спеціальних приладів,   забезпечення стаціонарів і лікувальних центрів необхідними засобами, в тому числі,  індивідуальної гігієни  для догляду за хворими цивільними та пораненими військовослужбовцями.

Медичне обладнання

Ми надаємо сучасне медичне обладнання та інструменти для вдосконалення діагностики та лікування пацієнтів. Наша мета – підвищити доступність та якість медичної допомоги в Україні

Наші Партнери

Ми пишаємося партнерськими відносинами з численним міжнародними та національними організаціями, фондами, включаючи американську некомерційну організацію Direct Relief, що надає вагому допомогу та ресурси для реалізації наших гуманітарних проєктів. Наші партнери розділяють нашу місію та сприяють нашим зусиллям у підтримці здоров’я та благополуччя українців.

ВАЖЛИВА ДОПОМОГА

Гуманітарні вантажі:

Наші зусилля охоплюють не лише цивільні установи,  військові частини та госпіталі.  Ми також стежимо за потребами, і намагаємось вчасно забезпечувати ліками та медичними засобами наших  захисників та  місцеве населення в зоні бойових дій та прифронтових регіонах. 

Термінова Допомога:

Наша команда завжди готова реагувати на кризові ситуації, надаючи швидку допомогу медичним закладам та територіальним громадам у випадках аварій, природних катастроф, терактів , тощо.

Фотозвіти допомоги

Ви можете переглянути більше інформації про допомогу нашого фонду на сторінках звітів