Про фонд

Благодійний фонд “Реновейшен”  – це  некомерційна  неприбуткова  організація, що працює на благо суспільства та громадян. Наша місія спрямована на підтримку тих, хто знаходиться в складних життєвих обставинах, а також на запобігання розповсюдженню гуманітарної кризи в різних регіонах України.

Діяльність фонду ґрунтується, насамперед, на організації безперебійного забезпечення життєво необхідних товарів  та медикаментів від закордонних та українських партнерів. Крім того, наш фонд забезпечує надання безкоштовної психологічної допомоги  дітям та сім’ям, які постраждали від війни,  що є важливою складовою процесу відновлення  для усіх, хто став жертвою воєнних подій.

Разом ми змінюємо життя  людей на краще, визнаючи важливість та значущість кожної особи, кожної проблеми і кожної дії. Приєднуйтесь до нашої спільної місії та допоможіть подарувати віру та підтримку тим, хто цього найбільше потребує.

Напрямки допомоги

Забезпечення  лікарськими препаратами, медичними засобами та обладнанням закладів України

Дитячий центр “КІМНАТА ПІДТРИМКИ” у м. Харків – комплексна психологічна підтримка для дітей та підлітків.

Платформа “Кімната підтримки” – безкоштовна психологічна допомога Онлайн.

Проведення в Європі виставок дитячих малюнків, створених в перші місяці війни під час активних бомбардувань міста Харкова.

Команда

Щодня наша команда робить великий внесок у розвиток нашого фонду

Потрібна допомога?

Cтати волонтером!

Разом ми змінюємо життя людей, роблячи кожну людину, кожну проблему та кожну дію важливою та значущою. Приєднуйтесь до нашої спільної місії та допоможіть подарувати віру та підтримку якомога більшій кількості потребуючих.