Платформа «КІМНАТА ПІДТРИМКИ» - безкоштовна психологічна допомога Онлайн.

Проєкт безкоштовної психологічної допомоги створений за спільної ініціативи благодійних фондів “Реновейшен” та платформи “Waylight”

Мета нашого проєкту – забезпечити доступність професійних психологічних послуг задля збереження ментального здоров’я українських дітей.

Ми розуміємо важливість психологічної підтримки для дітей та підлітків, які знаходяться зараз в надзвичайних умовах, постійно стикаються з новими обставинами, стресом та можливими труднощами.

Якщо ви, ваша дитина відчуваєте емоційну нестабільність, або будь-які інші прояви та зміни в психологічному стані чи поведінці – тисніть ЗАПИСАТИСЯ і наші спеціалісти допоможуть вам

Всі консультації та звернення є цілком конфіденційними, в тому числі ваші особисті дані та відгуки, і відповідають вимогам етичного кодексу психолога.

ГОЛОВНА МІСІЯ НАШОЇ КОМАНДИ – це ПІДТРИМКА ДІТЕЙ ТА ЇХ БАТЬКІВ У КРИЗОВИХ ПСИХОЛОГІЧНИХ СТАНАХ. Разом з командою досвідчених психологів ми намагаємося створити безпечне та довірливе середовище, де ви та ваші діти зможете отримати безкоштовну допомогу та ресурси для покращення емоційного стану.

Працюємо за такими форматами online:

Разова стабілізуюча допомога

40-50 хвилин

Індивідуальні та сімейні консультації

50 хвилин

Курс терапії

10 консультацій

2000+

Консультацій вже проведено на нашій платформі

Допомога для дітей/підлітків від 6 до 18 років та членів їх родин:

Курс терапії для дітей і батьків

10 консультацій

Можливі варіанти зустрічей:

  • Дитина з батьками (або законними опікунами)
  • Тільки дитина
  • Тільки батьки (або законні опікуни)
  • Один з батьків (або законний опікун)

Перша зустріч, незалежно від віку дитини, обов’язково має бути з дорослим, і в подальшому протягом терапії, час від часу психолог призначає «батьківські зустрічі» для надання зворотного зв’язку. Така практика є обов’язковою в роботі дитячого психолога.

У ВАС ВИНИКЛО ПИТАННЯ ЧИ ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

Звертайтеся до нас за додатковою інформацією: kimnata.pidtrymky@gmail.com, щоб залишити відгук натисніть на кнопку нижче

Для запису на консультацію:

Ви можете обрати будь-якого спеціаліста, але, будь ласка, звертайте увагу в яких напрямках та з якими запитами він працює.
За необхідністю ви можете змінити психолога.

1

Оберіть психолога внизу сторінки – натиснувши «Записатися» під фото, ви ознайомитесь з детальною інформацією про фахівця.

2

Обравши психолога, ви натискаєте «Бронювати безкоштовно», праворуч у розкладі обираєте зручний для вас день та час серед вільних слотів, натискаєте «Бронювати».

3

Якщо у вас ще немає акаунту, введіть вашу email адресу і пароль для його створення. Далі перевірте інформацію про запис та натисніть «Підтвердити».

4

Після цього психолог має підтвердити ваш запис – інформація про підтвердження прийде вам на електронну пошту (про всяк випадок перевіряйте спам).

5

Перед зустріччю ви отримаєте нагадування про заплановану зустріч у вигляді листа на електронну пошту, та від календаря Google.

Якщо ви знаходитеся за кордоном і ваш час відрізняється від українського, вам не має потреби вираховувати різницю, програма зробить це за вас за допомогою геолокації.
Ви можете перевірити ваш часовий пояс в налаштуваннях. У розкладі ви будете бачити свій місцевий час. Радимо приєднати телеграм нотификації в ваших налаштуваннях. Це дуже спрощує процес.

Наші серця – за вами.Наша праця – для вас.

Наші спеціалісти:

Юлія Чечельницька
Психолог проєкту
Юлія Авчиннікова
Психолог проєкту
Вікторія Біляк
Психолог проєкту
Денис Токар
Психолог проєкту
Олена Пилипенко
Психолог проєкту
Яна Кобець
Психолог проєкту
Ядвіга Паламарчук
Психолог проєкту
Дарина Венглінська
Психолог проєкту