Дитячий центр «КІМНАТА ПІДТРИМКИ» у м. Харків - комплексна психологічна підтримка для дітей та підлітків.

Запрошуємо вас до “КІМНАТИ ПІДТРИМКИ” – де ваші діти зможуть знайти комфорт, розуміння та професійну підтримку наших спеціалістів.

Мета проєкту – збереження психологічного здоров’я дітей, які стали жертвами війни, та перебувають у постійному стресі через її наслідки.

Війна, на жаль, психологічно б’є не тільки по дорослим, а й по дітям. Страх, евакуація, втрати – все це, не може минути без сліду. І навіть, якщо батьки не помічають наслідків одразу – вони можуть зіткнутися з ними через роки.

Дуже важливо надати своєчасну, професійну та якісну психологічну допомогу дітям, які перебувають у надзвичайних ситуаціях та несприятливих умовах. Саме з цією метою ми відкрили в Харкові Дитячий центр “КІМНАТА ПІДТРИМКИ”.
Наші спеціалісти надають допомогу дітям та підліткам від 5 до 18 років, усі послуги є безкоштовними для жителів Харкова та області, а також переселенців.

Наш центр, обладнаний сучасними матеріалами та дидактичними засобами. Психологи та фахівці центру працюють комплексно - це стабілізує стан дитини, забезпечує її розвиток, вчить навичкам саморегуляції, та підвищує рівень емоційної стійкОсті, а головне - допомагає впоратися зі стресом, тривогою та травматичним досвідом.

Ми пропонуємо:

Індивідуальні консультації психолога

Групи психосоціальної підтримки

Логопедичні заняття

Арт-терапія

Групи психоемоційного розвантаження для жінок

Терапевтичні групи

Фото нашого центру

Двері дитячого центру відкриті з 4 вересня 2023 року!

Відкриття  стало можливим завдяки спільним діям нашої команди та надійних партнерів – американської некомерційної гуманітарної організації “Direct Relief”.

Як до нас дістатися?